Power BI Maliyet

Power BI Pro

Kullanıcı başına
 

181 ₺

Kullanıcı/ay başına

Canlı panolar ve raporlarla verileri görselleştirmek için modern, self servis analizlerle bireysel kullanıcıları lisanslayın ve kuruluşunuzda içgörüleri paylaşın.

  • Power BI Pro, Microsoft 365 E5 kapsamında edinilebilir.
  • Artık kredi kartıyla satın alınabilir.

Power BI Premium

Kullanıcı başına
 

362 ₺

Kullanıcı/ay başına

Gelişmiş yapay zeka ile içgörülere erişimi hızlandırmak için bireysel kullanıcıları lisanslayın, büyük veri için self servis veri hazırlama özelliğinin potansiyelinden yararlanın ve kurumsal ölçekte veri yönetimini ve erişimini basitleştirin.

  • Power BI Pro ile kullanılabilen tüm özellikleri içerir.
  • Artık kredi kartıyla satın alınabilir.

Power BI Premium

Kapasite başına
başlangıç

90.409,50 ₺

Kapasite/ay başına

İçerik tüketicileri için kullanıcı başına lisanslar olmaksızın, gelişmiş yapay zeka ile içgörülere erişimi hızlandırma kapasitesiyle kuruluşunuzu lisanslayın, büyük veri için self servis veri hazırlama özelliğinin potansiyelinden yararlanın ve kurumsal ölçekte veri yönetimini ve erişimini basitleştirin.

  • İçeriği Power BI Premium kapasitesinde yayımlamak için bir Power BI Pro lisansı gerekir.
  • Power BI Premium kapasitesini otomatik olarak ölçeklendirmek için Azure aboneliğinizle otomatik ölçeklendirmeyi etkinleştirin.

1-Kullanıcı başına Power BI Pro ve Power BI Premium abonelikleri, self servis satın alma için ve Microsoft 365 yönetim merkezinde kullanılabilir. Kapasite başına Power BI Premium'u satın almak için Microsoft 365 yönetim merkezine erişim gerekir. Kullanılabilir Power BI satın alma ve lisanslama seçenekleri hakkında Daha fazla bilgi edinin.

2-Kullanıcı başına aylık 10 ABD doları olan eklenti, Power BI Premium'a geçmek için Power BI Pro ve Microsoft 365 E5 lisanslarına sahip olan kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Kullanıcı başına Power BI Premium'u satın alma hakkında Daha fazla bilgi edinin.

Burada gösterilen fiyatlar yalnızca pazarlama amaçlıdır ve para birimi, ülke ve bölgesel etkenler nedeniyle gerçek liste fiyatını yansıtmayabilir.Gerçek fiyat, ödeme sırasında gösterilecektir. Toplu lisanslama hakkında daha fazla bilgi edinmek için Microsoft'a başvurun.