Referanslarımız

Tenteks
Tenteks

Tenteks şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Maxmono
Maxmono

Maxmono şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Fernas Şirketler Grubu
Fernas Şirketler Grubu

Fernas Şirketler Grubuna yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Habermetre
Habermetre

Habermetre şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Arnas Tarım
Arnas Tarım

Arnas Tarım şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Brokoli Labs. Yazılım
Brokoli Labs. Yazılım

Brokoli Labs. Yazılım şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Melon Reklam
Melon Reklam

Melon Reklam şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Bilgitek Bilgisayar
Bilgitek Bilgisayar

Bilgitek Bilgisayar şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Ebrar Turizm
Ebrar Turizm

Ebrar Turizm şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Lezzet Mantı
Lezzet Mantı

Lezzet Mantı şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Satış Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.