Referanslarımız

Coretek Bilgi Teknolojileri
Coretek Bilgi Teknolojileri

Coretek Bilgi Teknolojileri kurumuna yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Denge Değerleme
Denge Değerleme

Denge Değerleme kurumuna yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Gisbir Hastanesi
Gisbir Hastanesi

Gisbir Hastahanesi kurumuna yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Medya Takip Merkezi
Medya Takip Merkezi

Medya Takip Merkezi şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Panda Antivirüs Türkiye
Panda Antivirüs Türkiye

Panda Antivirüs Türkiye şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Arı Döküm
Arı Döküm

Arı Döküm şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Tenteks
Tenteks

Tenteks şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Maxmono
Maxmono

Maxmono şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Fernas Şirketler Grubu
Fernas Şirketler Grubu

Fernas Şirketler Grubuna yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.

Habermetre
Habermetre

Habermetre şirketine yönelik gerçekleştirilen kurumsal Microsoft Power BI Raporlama ve Pano Hizmeti faaliyetlerinin özet proje bilgilerini içermektedir.